lv ru

Virtuves

Virtuve – visu ģimenes locekļu iemīļota vieta. Te pie ģimenes galda notiek siltas sarunas, te satiekas ar draugiem. Mēbelēm virtuvē ir jābūt racionāli izvēlētām, ņemot vērā telpas īpatnības. Par ideālu risinājumu jebkura tipa telpai kļūs virtuves pēc pasūtījuma.

Funkcionāla, praktiska virtuve ietaupīs laiku ēdiena pagatavošanai, bet tās stilīgais dizains patiks kā saimniekiem, tā arī viņu viesiem.

Virtuve pēc pasūtījuma būs tāda, kādu Jūs to gribēsiet redzēt. Vai Jūsu bērni aizsniegsies līdz plauktam ar ievārījumu? Vai visas mīļākās garšvielas noteikti būs pa rokai? Vai tam lielajam kastrolim atradīsies vieta uz plaukta? Vai nesāpēs mugura no pārāk augstu vai pārāk zemu novietotas galda virsmas? Virtuves pēc pasūtījuma atbrīvos Jūs no visām šīm problēmām. Vienkārši aprunājieties ar dizaineri, sīki izstāstiet viņam par to kādu virtuvi pēc pasūtījuma Jūs sapņojat ieraudzīt, un pēc rūpīgas izmērīšanas Jūs saņemsiet tieši to, ko meklējāt. Nekādu neērtu santimetrīgu spraugu starp mēbelēm un sienu, kur netīrumiem tik ļoti patīk uzkrāties. Nekādu nederīgu atvilktņu, kuras nekādi nav iespējams izmantot. Tikai tas, kas Jums vajadzīgs.
Attēlos redzamo darbu autors un izgatavotājs "BIG Mēbeles" IK.