lv ru

Fasādes

Skapis kupe – vismūsdienīgākais daudzfunkcionālo glabāšanas sistēmu veids.

Iebūvētais skapis jeb skapis kupe iedzīvosies jebkur: priekšnamā, viesistabā, bērnistabā, ēdamistabā. Tam pa spēkam ir aizstāt divus trīs parastos mēbeļu skapjus, turklāt skapji kupe var pildīt istabu sadalītāju funkcijas vai izvietoties pa abām pusēm no ieejas durvīm, no augšas savienojoties ar antresoliem.

Jums nav jāuztraucas par to, vai skapis kupe piestāvēs pārējām mēbelēm vai sienu apdares krāsai. Visdažādākie materiāli un dizaineru idejas ļauj izveidot skapi, kurš smalki iederēsies jebkurā interjerā.

Par skapja kupe ārējo izskatu atbildīgas ir galvenokārt bīdāmās durvis. Mēs piedāvājam lielu skaitu skapja kupe durvju apdares variantu: starp visizplatītākajiem variantiem – KSP (kok-skaidu plātne), parasts vai tonēts spogulis, dažādi stiklu veidi un to savstarpējas kombinācijas. Pēdējā laikā populāras kļuvušas fasādes ar dažādiem zīmējumiem. Ar foto drukas palīdzību fasādi var pārklāt ar absolūti jebkuru zīmējumu, galvenais lai zīmējumam būtu lielas izšķirtspējas fotogrāfija. Šādā veidā fasādi var pārklāt pat ar savu foto.

Attēlos redzamo darbu autors un izgatavotājs "BIG Mēbeles" IK. 

Iekšējais pildījums

Iekšējais skapja kupe pildījums var būt absolūti dažāds: ar plauktiem, stieņiem, atvilktnēm vai izvelkamiem pakaramajiem. To skaits un izvietojums būs tāds, kāds nepieciešams tieši Jums.

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums izstrādāt skapja kupe pildījuma variantu atkarībā no tā funkcionālās piederības. Ja tiek izgatavots skapis kupe priekšnamam, tad priekšrocība tiek atdota stieņiem priekš pakaramajiem un vietai apavu glabāšanai; ja skapis tiek gatavots guļamistabai, tajā jābūt liels skaits plauktu un atvilktņu vai tīklveida grozu. Turklāt skapi var projektēt tādā veidā, lai tajā viegli iekļautos saimnieciskā sadaļa – vieta putekļusūcēja, gludināmā dēļa, matrača, saliekamās gultas, stalažu kāpņu, koferu u.c. glabāšanai.
Papildus varat pasūtīt noapaļotus sānu plauktiņus (konsoles), karnīzi ar apgaismojumu.

Attēlos redzamo darbu autors un izgatavotājs "BIG Mēbeles" IK. 

Тehniskie risinājumi

Tikai mēbeles, kuras izgatavotas pēc individuāli izstrādāta dizaina projekta, ir spējīgas visoptimālāk izmantot telpu, nodrošināt visas nepieciešamās funkcijas, ideāli iederēties interjerā un piepildīt jebkuras pasūtītāja iegribas un vēlmes. To projektēšanas laikā tiek ņemtas vērā visas telpas individuālās īpatnības: izvirzītās komunikācijas, šauras starpsienas, griestu augstumu starpība.

Daudzas problēmas, kuras Jums tagad šķiet neatrisināmas, visticamāk, mūsu speciālisti jau ir atrisinājuši, jo Jūs taču ne pārāk bieži pasūtat iebūvētas mēbeles, bet mēs ar to izgatavošanu nodarbojamies katru dienu.


Attēlos redzamo darbu autors un izgatavotājs "BIG Mēbeles" IK.