lv ru

Smilšstrūklas apstrāde

Ļoti interesanti interjerā izskatās skapju kupe spoguļdurvis ar dažādiem ar smilšstrūklas metodes palīdzību izpildītiem zīmējumiem.
Zīmējuma uzklāšana uz stiklu vai spoguli notiek ar speciālu iekārtu, kura zem gaisa spiediena ar sīkām smilšu daļiņām „izgrauž” uz virsmas vajadzīgo formu.
Matētu ir iespējams uztaisīt kā pašu zīmējumu, tā arī fonu, bet zīmējumu variantu bagātība padarīs Jūsu skapi kupe neatkārtojamu.
Smilšstrūklas apstrāde nebaidās no mitruma. Spoguļvirsmas ar šādiem attēliem var slaucīt ar mitru lupatu. Krāsas laika gaitā neizdzēšas un nebālē, kas ļauj ilgu laiku ikdienu izmantot šādus skapjus kupe, un tie izskatīsies lieliski.

Attēlos redzamo darbu autors un izgatavotājs "BIG Mēbeles" IK. 

Fotodruka

Foto druka uz skapjiem (kupe) – mūsdienīgs, moderns un stilīgs risinājums Jūsu dzīvoklim.
Fasādes ar foto druku vienmēr izskatās šiki un oriģināli, un šāds skapis kupe kļūs par vienu no visgalvenākajiem interjera elementiem, kurš pievilks skatienu.
Zīmējumu un fotogrāfiju dažādība palīdzēs skapim kupē iederēties jebkādā interjera stilā: biroja, bērnu, romantiskajā, klasiskajā utt. Fotogrāfiju izvēles laikā Jūs varat iedot arī savas fotogrāfijas ar neaizmirstamiem Jūsu dzīves momentiem.
Lai uztaisītu foto druku uz skapja kupe fasādes, nepieciešamas augstas kvalitātes fotogrāfijas, t.i. tām ir jābūt augstas izšķirtspējas.
Jūs varat patstāvīgi izvēlēties fotogrāfijas, vai arī mūsu darbinieki veiks fotogrāfiju atlasi pēc Jums vajadzīgās tematikas vietnē http://www.bigstockphoto.com.

Visi attēlos redzamie darbi ir 100% izstrādāti "BIG Mēbeles" IK.

LKŠP

Laminētas plātnes ir ideāls materiāls mēbeļu ražošanai, kurš nodrošina ilgstošu ekspluatācijas termiņu apvienotu ar estētiskām īpašībām. Mūsdienīgs un klasisks dizains, plašs dekoru un krāsu sortiments, un pirmām kārtām pārbaudīta ražošanas tehnoloģija garantē augstas kvalitātes produkta iegūšanu, kas atbilst augstām tehniskām prasībām.
Iedomājieties mēbeles no tāda koka, kurš aug citā pasaules galā, ir ārkārtīgi vērtīgs un kura slāņi ir neparasti skaisti… Izveidojiet mēbeles no tādas krāsas koka, kādu nesatikt dabā, vai ar struktūru un rakstu, kurš rada naturāla koka ilūziju, patīkamu pēc taustes, skatienu pievelkošu un padarošu Jūsu interjeru ekskluzīvu. Iztēle ir vienīgais ierobežojums mēbeļu veidošanā no laminētām plātnēm.
Visa mūsu produkcija tiek ražota, izmantojot ekoloģiski tīrus materiālus no tādiem ražotājiem kā Termopal, ECOpal, EGGER, KRONO.