lv ru

Milāna

imagesItālijas mēbeļu izstādes ir tik pat kā vispopulārākās uzreiz pēc modes skatēm, tās demonstrē nācijas tieksmi dzīvot starp skaistām lietām. Katru pavasari Milāna pārveidojas un visa pilsēta dzīvo mūsdienu dizaina ritmā – Eiropas līderu trijniekā iekļautā Salone Internazionale Del Mobile rīko īstu daiļrades uguņošanu uz laukuma vairāk nekā 200 000 m2. Nesen izstāde šķērsoja 50 gadu vecuma robežu un ir gatava no jauna pārsteigt ar ideju miriādēm.
Milānas mēbeļu salona eksponenti ir atzīti meistari un vadošie brendi.
Šis notikums ir paredzēts informācijas apmaiņai, sanāksmēm, mijiedarbības organizēšanai starp mēbeļu ražotājiem un dizaineriem, kuri vēlas palikt uz pēdējo tendenču viļņa, bagātināt savu pieredzi ar inovatīvām idejām, izmantojot tās savā profesionālajā darbībā.
Šogad Milānas mēbeļu izstāde sapulcēja 2 500 dalībnieku un 285 000 apmeklētāju no 160 valstīm.

Iedvesmoti ar aktuālākajiem jaunumiem no mēbeļu, gaismu, tekstila un interjera priekšmetu fabrikām, „BIG Mēbeles” salona darbinieki ar lielāko prieku palīdzēs Jums kļūt par ekskluzīvu mēbeļu modeļu īpašniekiem.

Ķelne 2013

IMM12_Headgrafik_975x285

Katru gadu, sākot no 1949., Ķelne sveicina interjera dizainierus kā specializētās izstādes imm cologne dalībniekus.
2013. gadā 1 250 kompānijas no vairāk nekā 50 valstīm izvietoja savas ekspozīcijas 280 000 m2 laukumā un sagaidīja 142 000 apmeklētāju no 137 valstīm.
imm cologne aizņem goda vietu mēbelēm un dekoram veltītu centrālo notikumu vidū. Nokļūt uz šejieni tiecas lielākie nozares pārstāvji, par cik pasākums kalpo par norādi jaunākajās mājokļa iekārtošanas tendencēs.
Tradicionāli īpašu vietu imm cologne ekspozīcijā aizņem virtuves tēma. Organizatori uzskata, ka tieši virtuve ir mājokļa sirds, tāpēc imm cologne 2013 izstādes galvenās tēmas bija virtuves mēbeles, iebūvētā tehnika un idejas tehnoloģiskajiem risinājumiem virtuves iekārtošanai.

Tiek uzskatīts, ka Ķelnes izstāde ir vispraktiskākā – te tiek rādītas lietas dzīvei nevis žurnāliem.